FYC GRUP ŞİRKETLERİ + HAKKINDA
dolor ipsum
dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

FYC İnşaat ve Taahhüt firmamız 1994 senesinde Ankara merkezli olarak FYC İnşaat Taahhütlük ve Ticaret Ltd Şti ismiyle kurulmuş, en öncü ve kaliteli inşaat firmalarından biri olmayı hedeflemiş ve yolda büyük atılımlarda bulunmuştur. Firmamız inşaat sektöründe 26 yıllık geçmişinde konuttan fabrikaya, kütüphaneden okula, yurtlara kadar sayısız projeler geliştirmiş ve tamamlamıştır. 26 yıllık bir geçmiş ile her türlü inşaat ve tasarım işinin üstesinden gelecek bilgi birikimine, bıkmadan usanmadan, ilk günkü hevesle işlerini gerçekleştirecek azimli, profesyonel fakat amatör ruhlu bir ekibe sahip olmaktan gurur duyuyor.

…En çok önem verdiğimiz şey 5 harf GÜVEN

Sağlam bir merkezî yapıya sahip olan firma, yapımı ve inşaasını üstlendiği işleri başarılı bir planlama ile mümkün olan en kısa sürede, eksiksiz ve hedeflenen özelliklerde tamamlamaktadır. Üstlenilen işlerin hızlı, dinamik ve aranılan kriterlerde tamamlanarak teslimi, yapılan işlerde belirli bir standardın yakalanabilmesi ve yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyaya yayılarak global bir inşaat devi olmak için Marineris Mimarlık ve RobodiSmartTech Mühendislik firmalarını bünyesine katmıştır. Böylelikle şirket dışında vakit harcamadan, yalnızca kendi öz sermayesi ile, istenilen ve üretilecek işlerin özelliklerine hakim olan bir kadro işler başarılı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Global bir yapıya kavuşmak isteyen FYC İnşaat ve Taahhütlük sektörün en büyük devleri ile yarışabilmek için Çin, Amerika gibi ülkelerde araştırmalar ve incelemeler gerçekleştirmektedir. Bir yandan dünya devi sayılabilecek firmaların yaptığı işleri inceleyerek hem tecrübe kazanmaya devam etmekte, diğer yandan ise inşaat sektöründe yeni atılım ve adımları nasıl yapacakları konusunda araştırmaları gerçekleştirmektedirler. İnşaat ve Taahhüt İşlerini toplumsal gerekler ve toplumun istekleri doğrultusunda paralel başka işlerle de pekiştirerek, şirket içi işlerinde bir döngü kazanmayı amaçlayan şirkette otomotivden, gayrimenkul hizmetlerine, bilişimden güvenlik sektörüne kadar birçok alanda müşterilerin, çalışanların ve toplumun en başlıca tercih seçeneği olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedirler. Teslim alınan ve üstlenilen işlerin projelendirmeden anahtar teslimine kadar süren sürecinde her aşamada üstün kalite, çalışma ve insan sağlığı ve süre kriterlerini herşeyden üstün tutmaktadırlar. İlk günden bu yana işlerini aşkla yapan FYC İnşaat ve Taahhüt, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma konusunda yükselen bir değer, büyük bir mesleki tecrübeye sahip kadroya sahiptir.

bir yorum bırakın